Přehled komentářů k jednotlivým fotografiím v kategorii Panorama:
Výběr kategorie:
 
Nebeský rybník
 
Český Šternberk po bouřce
 
Noční romance v Troskách
 
Tři králové
 
Večer u božích muk
 
Hrubá Skála
 
Zbraslavice
 
Zruč nad Sázavou
 
V sítích luny
 
Kutná Hora III
 
Večer v Podvekách
 
Čeziho linie
 
Nebeský rybník II
 
Karlštejn za svítání
 
Za humny je mrak
 
Z osmého divu světa
 
Zjevení naděje
 
V Podvekách po bouřce
 
Zbraslavice II
 
Zruč nad Sázavou II
 
Večer v Kutné Hoře
 
Zámek Kačina
 
Pastviny Posázaví
 
 
 
Nebeský rybník III
 
Karlštejn v ranní mlze
 
Pančavské údolí a Zbraslavice
 
Zima na Vysočině
 
Večer u božích muk II
 
V Podvekách po bouřce II
 
Zbraslavice III
 
Český Šternberk
 
Kutná Hora
 
Kutnohorská katedrála
 
Čáslav
 
 
 
Nebeský rybník IV
 
Z Českého ráje
 
Nebeská jízda
 
Architektura paní Zimy
 
Zjevení naděje II
 
Pančavské údolí
 
Zbraslavice IV
 
Příchod královny noci
 
Kutná Hora II
 
Příchod bouře na Gruntě
 
Kamenný strážce lesa
 
 
Jak fungují komentáře:

Pokud si chcete přečíst komentáře k dané fotografii, nebo k vybrané fotografii komentář napsat, tak máte dvě možnosti: Buď si komentář k fotografii můžete otevřít přímo v fotogalerii a nebo na této stránce. V fotogalerii ve zvolené kategorii kliknete na malý náhled. Tím otevřete fotografii v originální velikosti a na tomto velkém náhledu kliknete na tlačítko "komentář", které je umístěno ve spodní části pod názvem fotografie. Tím se Vám otevře nové okno, kde se zobrazí komentáře k této fotografii. Pokud používáte prohlížeč Windows Internet Explorer 8, tak se otevře nové okno prohlížeče ve zmenšeném náhledu, který si můžete zvětšit na celou plochu monitoru. Po přečtení, či vložení komentáře jej můžete opět zavřít a vrátit se k původnímu oknu, kde máte otevřenou fotogalerii. U většiny ostatních prohlížečů, jako jsou Mozilla Firefox, Opera, nebo Google Chrome se komentář otevře jako nová záložka v používaném okně daného prohlížeče. Kliknutím na danou záložku si můžete v tomto prohlížeči zobrazit buď fotografii, nebo komentář. Komentář potom zavřete tím způsobem, že v používaném prohlížeči zavřete pouze danou záložku, kde je komentář zobrazen, nikoliv celé okno jako u Exploreru. Pokud máte fotografii prohlédnutou, nebo se pouze chcete podívat na komentáře k vybraným fotografiím, tak můžete použít tuto stránku s názvem "komentáře", která slouží jako jakýsi přehled všech komentářů. V levé části si zvolíte kategorii fotografií a v pravé části se zobrazí názvy fotografií z této kategorie. Kliknutím na název zvolené fotografie se otevře komentář v novém okně, nebo záložce okna podle toho, který internetový prohlížeč používáte. Vše funguje stejným způsobem, který již byl popsán výše.

Pokud chcete vložit komentář k fotografii, nebo vzkaz do knihy návštěv, tak musíte vyplnit údaje v okně jméno, komentář a také napsat odpověď na jednoduchou otázku, blokující vkládání spamu. Mail není povinný údaj. Pokud chcete mail uvést, tak můžete bez obav ze zneužití pro zasílání spamu. Skript PHP uvnitř formuláře pracuje s antispamovou ochranou, která chrání údaje mailové adresy proti automatickému načítání různými vyhledávacími sw a následnému posílání spamu.

V případě, že používáte prohlížeč, na kterém se Vám tyto stránky zobrazují chybně a přesto máte chuť si je prohlédnout, tak si otevřete stránku odkazy, kde najdete aktivní odkazy na stažení čtyř různých internetových prohlížečů (IE, Firefox, Opera, Google Chrome), které jsou v češtině a tyto stránky by se na nich měli zobrazit zcela správně, neboť zde byly testovány.

Fotografie přírody, krajiny, architektury, zvířat, lidí, panorama.

Karel Jíra - fotogalerie

fotografie

panorama

copyright  ©  Karel Jíra 2010